nr 1384 6095
Litografi
Björn Jonsson, Fartyg, 25ex. Signerad. Motivet: 51x37 cm, yttermått inklusive ram: 67x53 cm
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 15 mars 2021 kl 19:05:25
| Tid |
Kund |
Bud |
12/3 22:51:07